خرید فلزیاب EXP 4000

خرید فلزیاب EXP 4000

در این مقاله قصد داریم در رابطه با خرید فلزیاب EXP 4000 و مشخصات دستگاه اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کاربران گرامی و عزیز قرار دهیم، تا تجربه خوبی از خرید فلزیاب را داشته باشید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع دستگاه ها می توانید با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

سادگی و قدرت بالای فلزیاب EXP 4000 چه برای افراد مبتدی و چه افراد بسیار حرفه ای آن را در رتبه بهترین دستگاه برای جستجوی دفینه قرار داده است. دارای تشخیص اتوماتیک آنتن جی پی آر به این منظور که آنتن اوریجینال وساخت خود شرکت اوکی ام به آن وصل شده باشد تا هم از آسیب به خود دستگاه جلوگیری شود و هم اینکه دستگاه بهترین کارایی را داشته باشد.

 

خرید فلزیاب EXP 4000 09100061387
خرید فلزیاب EXP 4000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

نحوه کارکرد فلزیاب EXP 4000

فلزیاب EXP 4000 دارای قدرت نفوذ بالا در زمین که تا ۱۸ متر در زمین نفوذ می کند و هر گونه دفینه ،تونل خاک به هم خورده و لایه های سنگ و ساروج را بر روی صفحه مانیتور خود آشکار می سازد. از انجایی که مانیتور آن به دستگاه وصل است و هر اسکنی روی صفحه مانیتور آن ظاهر می شود و تا ده اسکن (به مساحت دلخواه) را می توانید در حافظه داخلی آن ذخیره کنید. ابتدا می‌توان از زمین مورد نظر چندین اسکن گرفت و بعد در زمان مقتضی آن‌ها را برای بررسی بیشتر به کامپیو‌تر منتقل کرد.

با وصل پروب سوپر سنسور به آن می‌توانید هم اسکن بسیار دقیق‌تر و با کیفیت بالاتری با آن انجام بدهید و هم اینکه Discrimination آن فعال می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از فلزیاب ای ایکس پی ۴۰۰۰ یک محوطه وسیع را به سرعت جستجو کرده است. از وجود فلز های ارزشمند مثل طلا و نقره و فلز بی‌ارزش مثل چدن و آهن و حفره یا اتاقک در محوطه مورد جستجوی خود مطمئن شوید. بخش تفکیک (Discrimination) حدودا مثل اسکن زنده عمل کرده و سرعت و قدرت کار را بالا می‌برد و می تواند در تایید نتایج اسکن اصلی بسیار مفید باشد.

 

لوازم جانبی اسکنرطلایاب تصویری ۴۰۰۰ exp

به این دستگاه برای حصول به کارایی بهتر میتوان لوازم جانبی مختلف متصل نمود، مانند آنتن مخصوص به طول ۲۵ سانت به کمک این آنتن اهدافی که سطوح کوچکتری دارند، تا عمق حدود دوارده متر قابل استفاده است. این آنتن زمانی که در فرایند تصویربرداری پروب دستگاه در فواصل مختلف از سطوح زمین قرار گرفته باشند.

در تشخیص دقیق تر و نمایش آن در صفحه مانیتوربه تعیین نتیجه دقیق تر در مناطقی که جستجو در آن به دلیل صعب العبور بودن مشکل است کمک شایانی می نماید و سیستم کنترل دقیقتری از فواصل مختلف در اطراف زمین مورد اسکن ارائه می دهد. همچنین میتوان از آنتن ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ سانتی متری نیز برای دستگاه برای نتیجه دقیق تر استفاده نمود.

هر چقدر آنتن مورده استفاده بزرگتر باشد، مسافتی که دستگاه قادر به اسکن است بیشتر می شود. به طوری در یک زمین مسطح و به عمق ۲۵ متر با یک آنتن ۷۵ و یا ۱۰۰ سانت زمان اسکن کوتاه تر می شود و در یک زمین ناهموار از آنجا که امکان حفظ فاصله بین پروب سخت است. میتوان از همان آنتن ۲۵ مجهز به سنسور پیشرفته یا super sensor استفاده کرد.

 

خرید فلزیاب EXP 4000 09100061387
خرید فلزیاب EXP 4000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

مشخصات فنی فلزیاب ای ایکس پی ۴۰۰۰:

 • ولتاژ: ۱۴.۴-۹.۶ ولت، حداکثر توان ۲۲ وات
 • وزن دستگاه: ۱۵۰۰ گرم
 • دمای مناسب عملکرد: ۵۰-۰ درجه سانتیگراد
 • ۵۷۸۰۰ پالس در ثانیه
 • پردازشگر: ۳۰۰ MHz INTEL i586-compatibel
 • حافظه کاری: ۱۲۸MB RAM
 • حافظه مربوط به اطلاعات: ۱۲۸MB
 • مدت زمان عملکرد: ۳ ساعت
 • عمق نفوذ مگنتومتر: ۲ متر
 • میزان عمق نفوذ کاوش زمین: ۲۵ متر
 • عمق نفوذ جهت تشخیص نوع فلز: ۲۵ متر
 • عمق نفوذ برای ردیابی فلز: ۲ متر

 

آنتن ۲۵ سانتی متری

آین آنتن بهترین انتخاب برای پیدا کردن اهداف کوچک تا عمق ۱۲ متر می‌باشد. علاوه بر آن برای گرفتن یک اسکن دقیق و کامل دو طرف پروب باید یک فاصله از زمین داشته باشند. به این معنی که اگر یک طرف پروب با زمین ۱۵ سانتی متر فاصله داشته باشد و طرف دیگر ۵ سانتی متر اسکن دقیقی نمی‌توان انتظار داشت. به همین خاطر آنتن ۲۵ سانتی متری مناسب‌ترین آنتن برای کار در مناطق صعب العبور، کوهستانی، جنگلی می‌باشد. چون به خاطر کوچک بودن آن کنترل فاصله از زمین دو طرف آن هم بسیار راحت‌تر است.

 

خرید فلزیاب EXP 4000 09100061387
خرید فلزیاب EXP 4000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

آنتن ۵۰ سانتی متری، ۷۵ و ۱۰۰ سانتی متری

از لحاظ کارایی این سه آنتن‌‌ همان کارایی آنتن ۲۵ سانتی متری را دارند و تا‌‌ همان ۲۵ متر نفوذ می‌کنند و اندازه آن‌ها تاثیری در عمق نفوذ آن‌ها ندارند. برای زمین‌های مسطح و صاف بهترین انتخاب آنتن ۷۵ و ۱۰۰ سانتی متری هستند. چون سطح بزرگی را می‌توان در یک مدت کوتاه اسکن کرد. به عنوان مثال مسافتی را که در یک رفت و برگشت آنتن ۱۰۰ سانتی متری می‌توان اسکن کرد. با یک پروب ۲۵ سانتی متری ۴ بار باید اسکن کرد تا آن سطح اسکن را پوشش بدهیم.
اما اگر زمین شما مسطح نیست و امکان حفظ فاصله یکسان دو طرف پروب نیست استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌شود و بهتر است که از سوپر سنسور یا آنتن ۲۵ سانتی متری استفاده کنید. مناسب‌ترین سنسور برای‌ای اکس پی ۴۰۰۰ همین آنتن است و سیستم بیسیک و گلد با این آنتن ارائه می‌شود.

 

سیستم دی دی وی یا سیستم فلزیاب

اسکنر EXP 4000 بهترین دستگاه برای تفکیک فلزات و حذف فلزات بی‌ارزش تا عمق دو متر می‌باشد. با ولومی که روی دستگاه است می‌توان آن را تنظیم کرد که دنبال چه فلزی بگردد.مثلا می توانید آن را روی آلومنیوم یا طلا یا نقره تنظیم کنید و دستگاه فقط این فلزات را پیدا می‌کند.

 

تونل سنسور اسکنر EXP 4000

این یکی از پروب‌های عمودی دستگاه است که به همین صورت عمودی هم استفاده می‌شود.‌‌ همان طور که از اسم آن مشخص است برای پیدا کردن تونل، حفره، اتاقک مخفی به کار می‌رود. خیلی از وقت‌ها هدف در عمق بسیار بالا قرار گرفته و یک تونل یا مسیر مخفی برای رسیدن به آن ایجاد شده است. پیدا کردن این مسیر مخفی به معنای رسیدن به دفینه می‌باشد. به همین خاطر در این شرایط تونل سنسور با قدرت بالای آن در یافتن حفره‌ها و محل‌های خالی بسیار مفید و مورد استفاده است. اندازه این سنسور ۵۰ سانتی متر است.

یکی از مفید‌ترین و قوی‌ترین سنسور‌ها برای تمام دستگاه‌ها می‌باشد. این وسیله عمق و کیفیت تصویر (رزولوشن) را بالا می‌برد و حداقل تا ۵ برابر کیفیت تصویر را بهتر می‌کند و عمق دستگاه را تا ۱۸ متر افزایش می‌دهد. سیگنال‌های اضافی و پارازیت‌های خطا را هم حذف می‌کند و تصویری با وضوح بالا و تقریبا بدون خطا نشان می‌دهد.

 

خرید فلزیاب EXP 4000 09100061387
خرید فلزیاب EXP 4000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

ترمو اسکن

سنسور حرارتی و به عبارت بهتر ردیاب حرارتی و لیزری سری اکس پی این دستگاه به طور ایده آل برای پیدا کردن اتاقک، تونل و دفینه‌های بزرگ به کار می‌رود. چون دمای حفره و دفینه بزرگ با دمای اطراف آن تفاوت دارد. چون این دستگاه حساسیت بالایی در تشخیص تفاوت دمای دو نقطه دارد سریع آن موضوع را تشخیص داده است. هم در عقربه پشت دستگاه نشان می‌دهد و هم روی صفحه کامپیوتر این تفاوت دما را تصویر می‌کند.

 

فرستنده‌های وی ال اف

در حذف ناخالصی‌ها و مواد معدنی موجود در خاک که گاهی مواقع در اسکن تاثیر می‌گذارند بسیار موثر هستند. استفاده از آن‌ها به این صورت است که در ۴ گوشه زمین قرار می‌گیرند و موج قوی مغناطیسی ایجاد می‌کنند. در این حالت بهتر است که هیچ وسیله الکترونیکی نزدیک آن‌ها نباشد چون امکان اینکه به آن‌ها صدمه بزنند بسیار زیاد است. اما این موج موجب می‌شود که مواد معدنی موجود در خاک به حذف شوند و فلز واقعی سریع توسط دستگاه شناسایی شود.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

فلزیاب 09100061387

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر، ارتقا و فروش دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما