فلزیاب خارجی یا ایرانی؟

فلزیاب خارجی یا ایرانی؟

در این مقاله قصد داریم در رابطه با اینکه فلزیاب خارجی یا ایرانی؟ کدام ارزش خرید دارد، اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کابران گرامی و عزیز قرار دهیم. در صورت خرید فلزیاب مورد نظر خود می توانید با کارشناسان مجرب در این حوزه تماس بگیرید و از خدمات ویژه شرکت آسیا مدرن بهره مند شوید.

در بازار داخلی کاوشگران دید چندان مثبتی به فلزیاب‌های ایرانی ندارند و معتقدند که فلزیاب‌های خارجی دارای دقت و کیفیت بهتری هستند. این درحالی است که بر خلاف تصور اکثر افراد کالاهای الکترونیکی ایرانی و به ویژه دستگاه‌های گنج یاب آن شهرت جهانی دارند، بسیار عالی هستند.

فلزیاب‌ها دارای سیستم‌های کارکردی متفاوتی هستند و هر یک ویژگی‌ها، مزایا و معایب خاصی دارند. بنابراین هنگام خرید فلزیاب ایرانی یا خارجی باید به انتظارتی که از دستگاه دارید توجه داشته باشید.

 

فلزیاب خارجی یا ایرانی؟ 09100061387
فلزیاب خارجی یا ایرانی؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

فلزیاب ایرانی بخریم یا خارجی؟ کدام بهتر است:

دلیل اصلی اینکه فلزیاب ایرانی نسبت به فلزیاب خارجی از اعتبار کمتری در بین کاوشگران برخوردار می باشد، فلزیاب های تقلبی است که توسط افراد کلاهبردار به فروش می روند. این افراد با استفاده از قطعات بی کیفیت چینی اقدام به تولید فلزیاب های بی کیفیت می کنند و به اسم برند های خارجی در بازار می فروشند که باعث بی اعتباری فلزیاب های ساخت داخل می شود. اما واقعیت چیز دیگه ای می باشد.

گنج یاب هایی که توسط شرکت های معتبر و قانونی در ایران تولید می شوند بدون جرات از نظر کارایی و راندمان بسیار بهتر از فلزیاب های خارجی می باشد. کمپانی های خارجی بیشتر در زمینه فلزیاب VLF فعالیت می کنند که برای کاوش در ساحل، سکه یابی مورد استفاده قرار می گیرند و عمق کاوش بسیار کمی دارند. اما فلزیاب های ساخت داخل از تکنولوژی پالسی استفاده می کنند که مناسب برای کاوش گنج و دفینه می باشد و عمق کاوش بالایی نیز دارند.

 

فلزیاب خارجی یا ایرانی؟ 09100061387
فلزیاب خارجی یا ایرانی؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

بررسی قیمت فلزیاب خارجی نسبت به فلزیاب ایرانی

البته قیمت فلزیاب ها با توجه به فاکتور های مختلفی سنجیده می شود. قیمت فلزیاب خارجی در مارکت های جهانی تقریبا ثابت می باشد ولی در بازار داخلی کاملا متفاوت می باشد و بخاطر واردات غیر قانونی افزایش قیمت بسیار بالایی دارند. اما فلزیاب های ساخت داخل از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند با این که از نظر کیفیت و کارایی بسیار بهتر از فلزیاب های خارجی می باشد.

 

برترین برندهای خارجی و داخلی تولید کننده فلزیاب

شرکت‌های بزرگ و معتبری در سراسر جهان اقدام به تولید انواع دستگاه فلزیاب نموده اند، که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فیشر آمریکا، وایتس انگلستان، گرت آمریکا، OKM آلمان، مینلب استرالیا، نوکتا و ماکرو ترکیه اشاره نمود.

تمامی این کمپانی‌های محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن و مطابق با استانداردهای لازم تولید و به بازار جهانی عرضه می‌کنند. علاوه بر کمپانی‌های خارجی ذکر شده در داخل ایران نیز شرکت‌های مختلفی وجود دارد.

که به مونتاژ و تولید دستگاه‌های فلزیاب و طلایاب می‌پردازند. از جمله این شرکت‌ها که دارای مجوزهای لازم هستند، به صورت قانونی مشغول به فعالیت بوده و محصولات اصل و اورجینال تولید می‌کنند، می‌توان به فلزیاب ایمیجر، فلزیاب مورگان و جت اسکن اشاره نمود.

 

فلزیاب خارجی یا ایرانی؟ 09100061387
فلزیاب خارجی یا ایرانی؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

انواع سیستم کارکرد فلزیاب ها:

دو سیستم کارکرد معمول در این دستگاه ها سیستم های پالسی و سیستم های VLF هستند. فلزیاب وی ال اف دارای قدرت تفکیک بهتر و عمق کمتری نسبت به فلزیاب پالسی هستند. سیستم های پالسی علاوه بر داشتن عمق بیشتر در زمین های شور و خاک های معدنی نیز از خطای کمتری برخوردار هستند و برای پیدا کردن گنج به خصوص در ایران مناسب تر است.

زیرا همان طور که می دانید دفینه های موجود در ایران معمولا در عمق بالای ۳ متر قرار دارند و خاک ایران نیز دارای انواع املاح معدنی و سنگ های داغ زیر سطحی است که باعث ایجاد خطا در دستگاه های فلزیاب می شود.

 

عمق نفوذ دستگاه فلز یاب

همان طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم بیشتر سیستم های تولید شده در اروپا و امریکا سیستم های VLF بوده و دارای عمق نفوذ زیر یک متر می باشند. عملاً در اموری مانند در گنج یابی و دفینه یابی کاربردی ندارد. سیستم های تولید شده توسط شرکت های ایرانی از نوع پالسی بوده و مدل های پیشرفته آن دارای عمق نفوذ تا ۱۰ متر نیز می باشند.

این سیستم‌ها با خاک ایران سازگارتر بوده و بالانس کردن آنها نیز آسان تر است. البته در هنگام خرید فلزیاب ایرانی یا خارجی باید به این نکته توجه داشت که خرید خود را از شرکت های معتبر انجام دهیم و از خرید فلزیاب های دست ساز و تقلبی خودداری کنیم.

 

فلزیاب خارجی یا ایرانی؟ 09100061387
فلزیاب خارجی یا ایرانی؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه فلزیاب

  • اهداف بازاریابی: که مهمترین آنها بقای شرکت وتداوم حضور در بازار است. قیمت کالا باید به گونه ای تعیین شود که ضامن بقای شرکت با توجه به حداکثر سود مورد انتظار باشد.
  • خط مشی ترکیب عناصر بازاریابی: در این روش تعیین قیمت کالا باید با طراحی، توزیع و تبلیغات کالا هماهنگ باشد
  • عامل هزینه: کلیه هزینه های تولید، توزیع و فروش عامل تعیین کننده ای در قیمت گذاری کالا می باشد. که شامل انواع هزینه های ثابت و متغیر است.
  • سازمان قیمت گذاری: در اغلب شرکت ها قیمت توسط مدیران بازاریابی، فروش و مدیران محصول تعیین می شود.
  • ماهیت بازار: قیمت تابعی از عرضه و تقاضای کل با توجه به مطلوبیت کالا در نقطه تعادل منحنی عرضه و تقاضا می باشد. که در بازارهای مختلف نظیر بازار رقابت کامل، بازار انحصاری چند قطبی و انحصار کامل متفاوت است.
  • قیمت رقبا: با توجه به کیفیت محصول در شرایط رقابتی بر سیاست قیمت گذاری کالا تاثیر بسزایی دارد.
  • شرایط اقتصادی: با توجه به میزان نرخ تورم، نرخ بهره، رونق یا رکود اقتصادی بر هزینه های تولید اثر گذاشته و لذا قیمت کالا را تحت تاثیر قرار می دهند.
  • عوامل توزیع: سودی که نصیب واسطه های توزیع و شبکه های فروش می شود در تعیین قیمت کالا بسیار موثرند.
  • قوانین و مقررات: بازاریابان بایستی از قوانین و مقررات دولتی مرتبط با قیمت گذاری کالا اطلاع کافی داشته باشند.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

فلزیاب 09100061387

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر، ارتقا و فروش دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما