قیمت فلزیاب ایمیجر z30000

قیمت فلزیاب ایمیجر z30000

فلزیاب ایمیجر Z30000 میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می کنند. قیمت فلزیاب ایمیجر z30000 ممکن است در بازار طلایابی و گنج یابی بسیار متغیر است. زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه با این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع می دهد.

دستگاه ایمیجر امریکایی هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده است. توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف فلز بیشتر خواهد بود. عمق کاوش گنج یاب ایمیجر با توجه به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می کند کمتر یا بیشتر می شود.

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی برای فلزیاب تفکیک دار یا برای فلزیاب فرق طلای قدیمی با فلز جدید وجود ندارد. همان فلزیاب تفکیک دار که می تواند یک فلز جدید را تفکیک نماید می توان یک فلز قدیمی، طلا قدیمی، گنج، عتیقه، دفینه یا خزانه را نیز تفکیک نماید. گنج یاب ایمیجر می تواند هم فلز جدید و هم فلز قدیمی یا طلای قدیمی را تفکیک نموده و تشخیص دهد.

در اصل فلزیابی که می تواند فلز جدید یا طلای جدید را تفکیک نماید. حتماً می تواند آن فلزیاب، فلز قدیمی یا طلای قدیمی را نیز تشخیص داده و تفکیک نماید. اسکنر ایمیجر مناسب تفکیک برای یک فلز جدید با فلز قدیمی یکسان است.

 

قیمت فلزیاب ایمیجر z30000 09100061387
قیمت فلزیاب ایمیجر z30000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

نحوه عملکرد اسکنر ایمیجر

دستگاه ایمیجر z30000 میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می کند، زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد. شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه فلزیاب با این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار می سازد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده است. توسط دستگاه بیشتر باشد عمق کشف فلز بیشتر خواهد بود. عمق کاوش توسط دستگاه ایمیجر امریکایی با توجه به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می کند، کمتر یا بیشتر می شود.

توانایی تشخیص فلز و طلاهای قدیمی که یونیزه شده اند. برای دستگاه ها بسیار آسان تر می باشد. تا تشخیص یک فلز جدید اما فلزیاب طلایاب ایمیجر z30000 می تواند فلز جدید را همانند یک فلز قدیمی، طلا قدیمی، گنج، عتیقه، دفینه یا خزانه را نیز تفکیک نماید. همچنین فلزیاب تصویری راداری باید بتواند هم فلز جدید و هم فلز قدیمی یا طلای قدیمی را تفکیک نموده و تشخیص دهد. در اصل فلزیابی که می تواند فلز جدید یا طلای جدید را تفکیک نماید.

 

مشخصات فنی دستگاه ایمیجر ۳۰۰۰۰ عبارتند از:

 • شعاع کاوش:۱۳۰۰ متر با سیستم آنتنی فلزیاب ایمیجر ۱۶۰۰ فول آپشن
 • عمق کاوش:۱۵ متر با سیستم ردیاب الکتریکال جیوه ای
 • عمق اسکن:۱۵ متر با سیستم سنسور
 • عمق کاوش باسیستم متال دتکتور :۷ متر با استفاده از گراند بالانس دیجیتال
 • مجهز به سنسور (سوپر سنسور قابل خرید بصورت جداگانه)
 • گارانتی۲ سال دفترچه راهنما کیف و بند حمل و نقل آسان شارژر
 • دارای لوپ ۳۶ سانسور
 • دارای لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق
 • شناسائی اشیاء کوچک در عمق
 • دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشتن چندین تصویر همزمان
 • سیستم تفکیک فلزات
 • دارای لب تاپ و دستگاه کنترل کانال دوگانه
 • دارای باطری ۱۲ ولت با عمر ۸ ساعت مداوم

 

قیمت فلزیاب ایمیجر z30000 09100061387
قیمت فلزیاب ایمیجر z30000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

از دیگر امکانات دستگاه فلزیاب Imager z30000 شامل موارد زیر است:

 • سیستم تصویر برداری زنده: دارد
 • قابلیت دریافت امواج زمین: دارد
 • قابلیت تفکیک فلزات: دارد
 • سیستم اندازه گیری دما: دارد
 • انتقال تصاویر به کامپیوتر: دارد
 • نرم افزار شبیه ساز ۳ بعدی: دارد
 • قابلیت اسکن اتوماتیک و دستی: دارد
 • تعیین عمق هدف: دارد
 • سیستم اسکن صوتی: دارد
 • سیستم کارکرد الکترومغناطیس: دارد
 • عمق کاوش: ۱۵ متر

 

گنج یاب ایمیجر مناسب برای دفینه یابی و طلایابی

فلزیاب IMAGER 30000 جزء جدیدترین فلزیاب روز دنیا می باشد. در این مدت کمی که به بازار عرضه شده است دارای طرفداران بسیاری می باشد. طلایاب ایمیجر ۳۰۰۰۰ با تکنولوژی جدید به کار رفته و قابلیت های زیادی که دارد. می تواند نظر هر متقاضی را به خود جلب کند، این فلزیاب بوقی می باشد.

سیستم اسکن گنج یاب ایمیجر از دیسک ۴۵ استفاده شده است. همچنین دارای کابل ۱۱ یونیور سال می باشد. خروجی های این دستگاه هم به صورت صوتی می باشد و هم دیجیتال عددی. عملکرد و تنظیمات این دستگاه اتومات می باشد. شما با خرید فلزیاب می توانید براحتی در هر شرایطی و با هر عمقی به کاوش خود ادامه دهید.

 

قیمت فلزیاب ایمیجر z30000 09100061387
قیمت فلزیاب ایمیجر z30000
فروش فلزیاب و طلایاب در گنج دتکتور ۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

 

فلزیاب ایمیجر z30000 برای زیر آب مناسب است؟

به عنوان یک دستگاه فلزیاب سطح زمین، برای شناسایی فلزات در خاک و سنگ و دیگر محیط‌های مشابه طراحی شده است. با این حال، شرکت سازنده ایمیجر، برخی از مدل‌های دستگاه خود را برای کار در محیط‌های آبی ارائه می‌دهد. گنج یاب ایمیجر معمولاً با استفاده از یک سنسور آب تجهیز شده اند تا بتوانند فلزات در زیر آب را شناسایی کنند.

در هر صورت، برای استفاده از دستگاه Imager z30000 در محیط‌های خاصی، باید به مشخصات دستگاه و نحوه استفاده صحیح از آن توجه کرد. به عنوان مثال، در محیط‌های آبی باید از دستگاه با سنسور آب استفاده کرد.

 

نحوه استفاده از فلزیاب ایمیجر z30000 به طور اصولی

قبل از شروع به کار با دستگاه اسکنر ایمیجر، باید اطمینان حاصل کرد. که باتری دستگاه شارژ شده است و دستگاه به درستی روشن شده است. همچنین، باید مطمئن شوید که تمامی قطعات و لوازم جانبی دستگاه به درستی به دست شما رسیده‌اند.

پس از روشن کردن دستگاه فلزیاب ایمیجر، باید تنظیمات دستگاه را بررسی کنید و آن‌ها را برای شناسایی فلزات بهینه کنید. برای این منظور، باید به نوع فلزی که می‌خواهید شناسایی کنید، توجه کنید و تنظیمات دستگاه را بر اساس آن تنظیم کنید.

پس از تنظیمات، باید دستگاه را برای شناسایی فلزات شروع به کار کنید. برای این منظور، دستگاه را در ارتفاع مناسبی از زمین نگه دارید و طبق دستورالعمل های شرکت سازنده، به دنبال فلزات بگردید. هنگامی که دستگاه به فلزی برخورد می کند، با صدایی پیام شناسایی فلز را به شما می دهد.

پس از تفسیر داده‌ها، باید بهره‌گیری از داده‌های به دست آمده کنید. برخی از دستگاه‌ها با قابلیت ذخیره‌سازی داده‌ها و محاسبه عمق فلزات، امکانات بیشتری را برای کاربران خود فراهم می‌کنند.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

فلزیاب 09100061387

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب 

۰۹۰۱۴۴۴۴۹۰۳-۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

جهت تعمیر، ارتقا و فروش دستگاه خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

زرشناسان

 سایت سوالکده

 فلزیاب های برتر دنیا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما